GÖBEKLİTEPE

Faaliyet Raporu, Bilanço ve Gelir Tablosu

 


Dünden Bugüne T-ONE
 

 

DUYURU

Türkiye Ortak Nesiller Entegrasyonu Derneği Olağan Genel Kurulu; 15.03.2017 tarihinde saat 15:00’da Divan Bebek-Cevdet Paşa Cad.No:28/A Bebek-Beşiktaş-İstanbul adresinde aşağıda yazılı gündem doğrultusunda yapılacaktır. Yeterli çoğunluğun sağlanmaması halinde ikinci toplantı 22.03.2017 tarihinde aynı gündem ile aynı saat ve adreste gerçekleştirilecektir. Üyelerimizin Genel Kurula katılması saygı ile rica olunur.

DEMET SABANCI ÇETİNDOĞAN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

GÜNDEM
  1. Açılış ve Yoklama,
  2. Divan Kurulu Başkan ve Heyetinin seçimi,
  3. Saygı Duruşu,
  4. Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu faaliyet ve hesap raporlarının müzakeresi , Yönetim ve Denetim Kurulunun ayrı ayrı ibra edilmesi,
  5. Yönetim Kurulu , Denetim Kurulu Asil ve Yedek Üyelerinin seçimi,
  6. Dernek Tüzüğümüzün 7. ve 22. Maddelerinin Dernek Yönetmeliğinin 16. Maddesine uygun şekilde yeniden düzenlenmesinin görüşülerek karara bağlanması,
  7. Dilek ve temenniler,
  8. Kapanış.

 


 

Türkiye’nin kültürel mirasına, tarihi ve doğal zenginliklerine sahip çıkarak uluslararası platformlara bir marka olarak taşımayı amaçlayan ONE Derneği, ilk projesi olan ‘Dünyanın en eski tapınağı’ olarak adlandırılan Göbekli Tepe’nin UNESCO’nun Dünya Mirası listesine girmesi için bugüne kadar ulusal ve uluslararası birçok çalışmaya imza attı ve Göbekli Tepe’nin dünyaya tanıtımı konusunda önemli adımlar attı. Şimdi ise Türkiye’nin en büyük ve en önemli şirketler topluluğundan biri olan Doğuş Grubu, bu büyük dünya mirasının tanıtım çalışmalarının yürütülmesinde önemli bir rol üstleniyor.

 

Doğuş Grubu’nun Göbekli Tepe Tanıtım Projesi’ni sahiplenmesi ülkemiz adına bizleri gururlandırdı ve bizim de daha büyük bir güçle çalışmamıza motivasyon kaynağı oldu. Ortak Nesiller Entegrasyonu (ONE) Derneği olarak, Doğuş Grubu’nun Göbekli Tepe’nin kazı ve tanıtım sponsorluğunu üstlenmesinden büyük mutluluk duyuyor, kendilerini tebrik ediyoruz.

 

Tüm desteklerimiz Doğuş Grubu için, başarılar diliyoruz.